پنج شنبه ۲۳ حوت ۱۳۹۷

۲۶ مؤسسه‌ی تحصیلات عالی خصوصی نمی‌توانند در بخش طب دانشجو جذب کنند

اطلاعات روز: وزارت تحصیلات عالی کشور امروز (پنجشنبه، ۲۳ حوت) اعلام کرده است که ۲۶ مؤسسه‌ی تحصیلات عالی خصوصی در کشور اجازه‌ی جذب دانشجو در رشته‌های طبی […]

اطلاعات روز: وزارت تحصیلات عالی کشور امروز (پنجشنبه، ۲۳ حوت) اعلام کرده است که ۲۶ مؤسسه‌ی تحصیلات عالی خصوصی در کشور اجازه‌ی جذب دانشجو در رشته‌های طبی را ندارند.

در اطلاعیه‌ای که از سوی این وزارت به نشر رسیده، آمده است که این مؤسسات تحصیلی برای سال جدید تحصیلی (۱۳۹۸ خورشیدی) در رشته‌های غیرطبی نیز فقط اجازه‌ی اخذ امتحان کانکور در رشته‌هایی را دارند که برای آن‌ها مجوز قانونی اخذ کرده باشند.

به نقل از اطلاعیه، مؤسسات تحصیلات عالی سپین‌غر شعبه‌ی کابل، میهن، مسلم، ملالی، کاوون، ملی، رازی، آریانا شعبه‌ی جلال‌آباد، زاول، آریانا شعبه‌ی کابل، شیرزی افغان، اهل‌البیت، هریوا، دعوت و جامی از جمله‌ی مؤسساتی اند که نمی‌توانند دانشجوی طبی جذب کنند.

همچنان مؤسسات تحصیلات عالی وادی هلمند، افغان پامیر، میرویس نیکه، سپین‌غر ننگرهار، شهید سیدجان، ترکستان، شفا، اراکوزیا، اساس، کابورا و عاطفی از دیگر مؤسساتی اند که اجازه‌ی جذب دانشجو در رشته‌های طبی را ندارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن