دوشنبه ۲۷ قوس ۱۳۹۶

انجنیر محمد داوود به‌حیث والی جدید بلخ مقرر شد

اطلاعات روز: پس از اعلام استعفای عطامحمد نور، والی سابق بلخ، اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که انجنیر محمد داوود به‌حیث والی جدید این ولایت مقرر شده […]

اطلاعات روز: پس از اعلام استعفای عطامحمد نور، والی سابق بلخ، اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که انجنیر محمد داوود به‌حیث والی جدید این ولایت مقرر شده است.
اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی با نشر اعلامیه‌یی می‌گوید که «با در نظرداشت اصل تغییر و تبدیل برای اصلاحات»، این اداره از «خدمات بی‌شائبه‌ی»، عطامحمد نور، در عرصه حکومتداری محلی «خوب» اظهار سپاس می‌کند.
در این اعلامیه تقرر محمد داوود به‌حیث والی جدید بلخ «گامی، برای حضور اشخاص تازه، جهت ادای مسوولیت به مردم» عنوان شده است.
انجنیر محمد داوود سابقه‌ی جهادی دارد و وابسته به حزب جمعیت اسلامی است. او باشنده‌ی ولایت بلخ است و در بخش استخراج نفت و گاز در کشور انگلستان تحصیل کرده است.
اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که انجنیر محمد داوود، از تجارب کاری متعدد در بخش‌های استخراج معادن، امور نظامی، مدیریتی و ارتباطات برخوردار است او یکی از چهره‌های با نفوذ در بین مجاهدین و متنفذین محسوب می‌شود.
آقای داوود پیش از این در وزارت معادن و صنابع و «تفحصات شمال» کار کرده و همچنان آمر امنیت ولایت بلخ در بست جنرالی نیز بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن